Festival amatérského divadla Štít 2016

V termínu 7. - 11. března proběhne již 43. ročník Festivalu amatérského divadla Štít. V letošním roce jsme program poskládali tak, aby se nám vešel do jednoho týdne. Ale zároveň tak, abychom diváka oproti uplynulým ročníkům o nic nepřipravili. Pro letošek chceme do rozhodovacího procesu zapojit i diváka a nabídnout mu tak možnost, aby svým hlasem rozhodl o celkovém vítězi festivalu. Každý z diváků bude mít možnost vhodit svou vstupenku do hlasovací nádoby ANO x NE. Slavnostní vyhlášení pak proběhne v pátek 11. března od 19.00 hodin.
Součástí letošního ročníku bude i výstava autorských fotografií paní E.Matysové zachycující loňský ročník Festivalu Štít a Štítek 2016. Výstava bude umístěna v divadelní kavárně. Festivalem provedou členové ŠOS Prachatice.

A na co se můžete v letošním ročníku těšit?

V pondělí 7. března po slavnostním zahájení vystoupí jako první soutěžící Ochotnický divadelní spolek SCHODY Sušice s hrou F.R.Čecha: DÍVČÍ VÁLKA

V úterý 8.3. pak budete moci shlédnout hru O.Wilda: STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ ANEB STRAŠLIVÁ SUDBA SIRA SIMONA v podání herců Agentury Kultur - Kontakt.

Středa 9.3. je pak zadána pro Scénu mladých při DS Čelakovský a hru R.Vencla: DOVOLENÁ PO ČESKU.

Ve čtvrtek 10.3. se prachatickému publiku představí poslední soutěžní dačický DS TYL DAČICE s hrou PODIVNÉ DUETO.

V pátek 11.3. pak proběhne slavnostní vyhlášení vítězů Štítu a Štítku, kterým bude předána CENA DIVÁKA.
Poté si už budete moci vychutnat hru CHLAPI JSOU DIVNÝ ANEB JAK TO VIDÍ ŽENY v podání Čtenářsko - ochotnické besedy Orlice, Potštejn.

VSTUPNÉ:
50,- za představení
200,- za všechna
Předprodej bude zahájen 15.2.2016 na Infocentru.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Podrobné informace najdete na www.facebook.com/stitastitekprachatice

Datum akce: 
07.03.2016 - 19:00 - 11.03.2016 - 22:00
Kategorie akce: 
Kultura
Oblast akce: 
Divadlo