Mětský úřad

Odstávka vody
Z radnice
Dne 29.6.2016 dojde mezi 8.00 - 12:00 k odstávce vody v ulicích Kaštanová, Topolová, Pod Lázněmi, U Zastávky z důvodů rekonstrukce komunikace U Zastávky a Za Továrnou v Prachaticích.
Milan Batysta
pivovarský pramen
Z radnice
Upozorňujeme, že voda z Pivovarského pramene v současné době nesplňuje limitní hodnoty stanovené pro pitnou vodu.
Zdeněk Rubeš
kladivko
Z radnice
Rada města dne 20. června schválila přípravu soutěže o návrh Revitalizace Štěpánčina parku v Prachaticích. Nyní započne formulace soutěžních podmínek, které následně projdou několikerým schvalováním, a to radou města, porotou soutěže a Českou komorou architektů.
Antonín Jurčo
Vynikající pedagog
Z radnice
Ve středu 1. června se v reprezentativních prostorech Radničního sálu sešlo celkem 7 oceněných pedagogů u příležitosti slavnostního vyhlášení ankety Vynikající pedagog Prachaticka 2016.
Lucie Pavlíková
starosta v MŠ
Z radnice
Starosta města Ing. Martin Malý navštívil v pondělí 23.5. mateřskou školu Skalka, aby poděkoval dětem, které se celý tento školní rok staraly o kulturní vystoupení při vítání prachatických občánků.
Jana Hulešová
Miloš Zeman
Z radnice
Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola si Vás dovoluje pozvat na setkání občanů města Prachatice a okolních obcí s prezidentem České republiky panem Milošem Zemanem dne 2. června 2016 ve 13:50 hodin na Velkém náměstí v Prachaticích.
Jana Hulešová
letní kino
Z radnice
V pondělí 30. května od 17:00 hodin se ve Společenském sále Národního domu na Velkém náměstí v Prachaticích uskuteční veřejné projednání architektonické studie rekonstrukce letního kina v Prachaticích.
Antonín Jurčo
vítání občánků
Z radnice
V úterý 17.5.2016 starosta města přivítal do života nové prachatické občánky.
Jana Hulešová
radnice
Volná místa
Městský úřad Prachatice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo REFERENT odboru stavebně správního a regionálního rozvoje.
Milan Batysta
Z radnice
Ve dnech 26.4.2016 až 5.9.2016 bude prováděna Rekonstrukce komunikace U Zastávky a Za Továrnou v Prachaticích.
Jaromír Markytán

Stránky