Mětský úřad

sts prachatice
Z radnice
V rámci Dnů otevřených dveří pozvalo vedení společnosti STS Prachatice, a. s., starostu města Ing. Martina Malého na návštěvu spojenou s prohlídkou areálu společnosti v Těšovicích.
Lenka Houšková
radnice
Z radnice
Vedení prachatické radnice otevře dveře školákům a předškolákům.
Lenka Houšková
nejstarší občanka
Z radnice
Starosta města Prachatice Ing. Martin Malý navštívil bývalou nejstarší občanku Prachatic paní Miroslavu Fučíkovou, která na konci září oslavila 103 let.
Lenka Houšková
logo
Z radnice
V příštím roce se v České republice uskuteční desátý ročník mezinárodní soutěže „Mladí fotografují památky“, kterou zde organizuje Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, jehož je město Prachatice členem. Tato soutěž je v současnosti jednou z největších světových akcí pro mladé lidi na poli kulturního dědictví. Umožňuje jim poznat kulturní dědictví jak své země, tak i ostatních národů.
Antonín Jurčo
motorkáři
Z radnice
V sobotu projeli prachatičtí motorkáři Dolní branou na náměstí, kde předali starostovi Prachatic malou vlaječku města, a tím symbolicky uzavřeli silnice.
Lenka Houšková
radnice
Z radnice
Upozorňujeme občany, že od pátku 21.10. 2016 do úterý 25.10.2016 bude probíhat renovace hlavních vchodových dveří do objektu Městského úřadu v Prachaticích čp.3 na Velkém náměstí (budova Nové radnice). Současné vchodové dveře budou po dobu oprav nahrazeny provizorními "vchodovými" dveřmi.
Zdeněk Filip
komise
Z radnice
Starosta Prachatic Ing. Martin Malý zasedl spolu s dalšími pěti členy do poroty, která měla za úkol z dvanácti vzorků nakládaných vuřtů a dvou vzorků nakládaného sýra vybrat ten nejchutnější.
Lenka Houšková
architekti
Z radnice
Pod záštitou starosty města Prachatice Ing. Martina Malého a za podpory města Prachatice se 20. září 2016 uskutečnila v Prachaticích 5. konference Platformy městských architektů pořádaná společností Petra Parléře, o. p. s., pod názvem „Inspirace pro utkání s budoucností“.
Lenka Houšková
pozvánka
Z radnice
Starosta města Prachatice Ing. Martin Malý, odbor kultury, školství a cestovního ruchu a římskokatolická farnost si Vás dovolují pozvat na slavnostní koncert, který se uskuteční v Kostele sv. Jakuba 28.10.2016 v 19:00 hod.
Jiřina Dolejšková
Z radnice
Pro dosažení tlumícího efektu při hubení hlodavců je v Prachaticích dvakrát ročně prováděna ohnisková deratizace.
Jaroslav Novák

Stránky