MEZIGENERAČNÍ POHÁDKOVÉ SETKÁNÍ NA JEDNIČKU

Prázdninový pas. Pochopit přírodu hrou a pohádkou. Zájezd autobusem do Neuschonau a zpět s průvodcem, muzikantem, vyprávěním pohádek, povídáním a poznáváním, spojené s návštěvou areálu zvířecích výběhů, venkovní botanické a geologické expozice, 1300 metrů dlouhá stezka v korunách stromů.
Hana Rabenhauptová

Velice kladné hodnocení jedné z akcí v Prázdninovém pasu 2013 přišlo od Hany Tesařové na daný výlet, který organizovalo Město Prachatice, odbor kultury, školství a cestovního ruchu ve spolupráci s cestovní agenturou M+D.

„Dobrý den. Dnes jsem se svým šestiletým vnukem účastnila jedné z akcí letošního prázdninového pasu - výletu do Bavorska pod názvem Pochopit přírodu hrou a pohádkou. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se na přípravě i realizaci podíleli - ať to za cestovní agenturu M+D a soubor  Libín S byli paní Helena Svobodová a pan Hynek Hladík, kteří vše připravili a skvěle vedli, pan František Jordák se svými housličkami nebo řidič autobusu pan Jiří Čejka a v neposlední řadě Město Prachatice finančním i organizačním zajištěním. Děti, jejich rodiče i prarodiče tak prožili pohodový den, plný zábavy, radosti, poznávání. Pořádání těchto "mezigeneračních" výletů spojeným s poznáváním nejbližších sousedů se už stalo tradicí - ten dnešní už byl pátý! -a tak doufám, že i v příštím prázdninovém pasu najdeme další. Už teď se těšíme. Děkuji“. Mgr. Hana Tesařová

Fotografie: Hynek Hladík

Hanka RH+