MINIPÁRTY Karla Šípa a Josefa Aloise Náhlovského v prachatickém divadle

divadlo
Ve čtvrtek 25. února jsme se slavnostně oblékli a vyrazili si do prachatického divadla. Nemohli jsme chybět, protože představení MINIPÁRTY se uskutečnilo na pozvání centra STROOM Dub o.p.s. spolu s Městem Prachatice.
Jana Hulešová

Před začátkem pořadu pěvecký soubor Česká píseň ve foyer městského divadla v Prachaticích, zazpíval panu Šípovi a Náhlovskému skladbu Vyznání Prachaticím, jejíž text napsal otec Karla Šípa, který častokrát Prachatice navštívil. Hudbu složil pan František Jančík.
Ředitelka centra Pavla Čechová–Švepešová přivítala do posledního místa zaplněné hlediště a popřála všem příjemnou zábavu. Minipárty s panem Karlem Šípem a panem Josefem Aloisem Náhlovským bylo přesně to, co jsme v tomto sychravém období potřebovali. Naše bránice měly opravdu co dělat a tak jsme si spolu s plným divadlem, prodloužili život tím nejlepším možným způsobem. Oba aktéři nezklamali naše očekávání a během chvíle nás upoutali svým laskavým humorem. Čas s nimi utekl příliš rychle, nezbývá nám než doufat, že zase někdy příště....
A co vy, půjdete příště s námi?

Informace poskytla: Vladimíra Čapková, PR manažer