Pojďte všichni soutěžit o Rákosníčkovo hřiště v Prachaticích - Hlasujte každý den

lidl
Společnost Lidl Česká republika v.o.s. i v letošním roce vyhlásila projekt Rákosníčkova hřiště, který je zaměřen na rozvoj volnočasových aktivit dětí. Můžeme získat dětské hřiště, které spojuje známý motiv pohádkové postavy Rákosníčka, který se stal i součástí herních prvků.
Ivana Jeřábková

Do projektu jsou zařazena všechna města, v nichž stojí prodejna Lidl a ještě hřiště nezískaly. Města jsou rozdělena do 4 kategorií podle počtu obyvatel, aby šance na získání hřiště byly férové. 

V loňském roce se nám hřiště získat nepodařilo, pojďme to zkusit letos. Jak na to? Hlasování probíhá v období od 1. února do 29. února 2016 na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz nebo na sociální síti Facebook, prostřednictvím aplikace s názvem „Vyhrajte Rákosníčkovo hřiště“.

Každý hlasující může během uvedené doby vyplnit maximálně jeden webový formulář na webových stránkách za jeden den a vyplnit maximálně jeden hlasovací formulář prostřednictvím facebookové aplikace za jeden den. Pouze při využití těchto dvou možností hlasování může tedy každý hlasující poslat celkem maximálně dva své hlasy za jeden den. Podrobné informace a podmínky najdete na uvedených webových stránkách.

Pojďte všichni hlasovat a pokusit se získat Rákosníčkovo hřiště pro děti z Prachatic. Pomozte zvýšit šance, aby právě u nás vyrostlo atraktivní pohádkové dětské hřiště.

Neváhejte a každý den hlasujte , šiřte zprávu dál …….

Ing. Martin Malý, starosta města Prachatice