Rekonstrukce pietní síně na hřbitově v Prachaticích

pohrebka
Město Prachatice vyčlenilo ve svém rozpočtu na rok 2016 finanční prostředky na rekonstrukci pietní síně na hřbitově v Prachaticích. Rekonstrukcí dojde k navýšení kapacity pietní síně, k zateplení objektu a ke zlepšení celkového vzhledu budovy.
Ivana Jeřábková

Rozšíření bude provedeno dostavbou pod stávajícím přestřešením před stávajícími vstupy do pietní síně, čímž dojde ke zvýšení kapacity na celkem 141 míst.

Na přelomu měsíců ledna a února probíhalo výběrové řízení na dodavatele stavby, kterým bude stavební firma Lubryco Holding SE. Na základě tohoto výběrového řízení činí náklady na rekonstrukci cca 3 mil. Kč.

Termín zahájení rekonstrukce je stanoven na  pondělí 4. dubna 2016 a předpokládaný termín ukončení 15. srpna 2016. V tomto termínu nebude možné užívat chladící zařízení a pietní síň k pořádání smutečních obřadů. O této skutečnosti jsou zároveň informovány všechny pohřební služby, které pietní síň využívají, aby mohly zajistit a nabídnout pozůstalým náhradní prostory pro konání smutečních obřadů.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon Pohledy808.72 KB
PDF icon Fotodokumentace1.62 MB