Využívání Senior pasu v Prachaticích

seniorpas
Senior pas je zaměřený na všechny aktivní lidi, kteří přesáhli věk pětapadesáti let, hledající stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit čas.
Hana Rabenhauptová
Kromě slev na zboží či služby, přináší také řadu nápadů a tipů na výlety, zájezdy nebo návštěvy galerií a muzeí. A jak jej získat? Přijďte do KreBul, o. p. s. - SeniorPointu v domě Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145 a pracovníci Vám (nebo i blízkým:partner, rodina, přátelé) pomohou vyplnit registrační formulář. Zde si jej také můžete vyzvednout, pokud se registrujete na internetu.

A v Prachaticích jsou již poskytovatelé slev! Co to pro poskytovatele znamená? Mají reklamu v SeniorPointu Prachatice, na webových stránkách www.krebul.cz, www.seniorpasy.cz, senioři se o nich dozvědí z bulletinu SeniorPoint PRESS, na akcích, přednáškách…, které se v Prachaticích a blízkém okolí pro ně pořádají, senioři si o nich řeknou mezi sebou a přijdou k nim i senioři z jiných měst.

Kdo je již poskytovatelem slev v Prachaticích?

Pelmel 

Horní 130, 383 01 Prachatice

Slevy:

30% na vizážistické služby
20% na produkty Eveline Cosmetics

 

Sáčky do vysavačů, Svěráková s.r.o. 

Dolní Brána 26, 383 01 Prachatice

Slevy:

15% na všechny produkty v našich podnikových prodejnách v ČR a v e-shopu

 

Foto - Kniha Müller 

Dolní Brána 23, 383 01 Prachatice

Slevy:

10% na knihy

 

Herba 

Černohorská 610, 383 01 Prachatice

Slevy:

10% na zdravou výživu

 

U Barborky 

Poštovní 119, 383 01 Prachatice

Slevy:

10% na svíčky

 

Květiny Lea 

Zvolenská 22, 383 01 Prachatice

Slevy:

5% na živé květiny

 

Chtěli byste se také zapojit do projektu jako partneři? Tedy poskytovat seniorům se Senior pasem slevy v rozsahu 5-50% a mít zdarma reklamu? Či máte zájem o Senior pas?

Kontaktujte koordinátora SeniorPointu v Prachaticích

Mgr. Jiřího Gabriela Kučeru, DiS.

Zlatá stezka 145,

tel: 388 424 196, mob: 723 826 073

e.mail: prachatice@seniorpointy.cz

či se podívejte na webové stránky www.krebul.cz

Více o Senior pasech na www.seniorpasy.cz a více o SeniorPointech na www.seniorpointy.cz.

SeniorPoint Prachatice, kterou ve spolupráci s městem Prachatice zajišťuje KreBul, o. p. s., Zlatá stezka 145. SeniorPoint je kontaktní informační centrum a klubovna pro seniory, kde naleznete komplexní informace z oblastí života, které Vás zajímají: informace o sociálních službách, úřadech, institucích, veřejných službách, získáte kontakty na seniorské organizace, máte přístup k internetu, či možnost posedět a popovídat si, nebo vytvořit akce senioři seniorům. A samozřejmě si můžete vyřídit slevovou kartu Senior pas či se stát poskytovatelem slev.

Za SeniorPoint Prachatice

Mgr. Jiří Gabriel Kučera, DiS.