Změna programu: Festival amatérského divadla Štít 2016 - středa 9. března

Z důvodu onemocnění jedné z hlavních představitelek divadelní hry Dovolená po česku odehraje Scéna mladých ve středu 9.3. v 19.00 hodin náhradní soutěžní představení OD SILVESTRA DO SILVESTRA.
Věra Houšková

V rámci Festivalu amatérského divadla Štít 2016 dojde ve středu 9. března ke změně programu, kdy Scéna mladých při DS Čelakovský Strakonice odehraje náhradní představení OD SILVESTRA DO SILVESTRA.

Příběh dvou manželských párů, které spojuje dlouholeté přátelství, začíná při silvestrovském veselí v bytě jednoho z nich. V ten večer však pod vlivem alkoholu zajde vtipkování žen o neschopnosti mužů a stesky mužů na nepochopitelnost žen za přípustnou mez. A výsledkem je furiantská sázka, že se manželské páry na celý rok rozdělí. Počáteční ideální shoda názorů na život se ale u mužů i žen postupně hroutí a komedie skončí předčasným návratem manželských dvojic k sobě.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Popřípadě je možné vrátit je ( či vyměnit za jiné představení v rámci Festivalu Štít ) na Infocentru do středy 9.3. do 17.00 hodin.

 

Děkujeme za pochopení!